dostware
×
Tüm hakkı saklıdır. Sitemizde kullanılan tüm içerik ve görseller
dostware'ye ait olup izinsiz kullanımı hukuki yaptırıma tabidir.
İnviva

DOSTWARE, Grup şirketlerimizin 40 yıla varan geçmişinde, son 20 yıldır süreçleri dijitalleştirerek elde ettiğimiz kazanımları tüm KOBİ’lerin faydasına sunma misyonuyla çalışmaktadır.

Kobilerin, kapsamlı ERP programlarının tüm nimetlerinden ihtiyaç duydukları kadar faydalanacakları bir Kurumsal Kaynak Planlama yazılımı sunmak için çalışır.

Tecrübelerimiz ve yaptığımız araştırmalar, çalışan sayısının 80’den düşük olduğu KOBİ’lerde, özellikle imalatçı KOBİ’lerde temel işletme fonksiyonlarının her birisi için ayrı uzman personel istihdamı yoktur. Örneğin muhasebe sorumlusu, finans ve insan kaynakları fonksiyonlarını da üstlenir, satınalma, lojistik, üretim bir kişinin sorumluluğundadır.

Ancak, işletmenin sağlıklı şekilde yönetilebilmesi ve rekabette etkin olabilmesi için bu fonksiyonların sorunsuz çalışması beklenir.

Diğer yandan, bu işletmelerin rekabette karşı karşıya kaldığı büyük işletmeler, bir yandan her fonksiyon için ayrı uzmanlar istihdam etmekte, diğer yandan çok güçlü yazılımlarla süreçlerini optimize etmektedirler.

İşte DOSTWARE, bu tespitlerden yola çıkarak, KOBİ’ler için butik bir ERP yaklaşımı inşa etmektedir. Her şeyden, ihtiyaç kadar..

Web Tasarım & Yazılım | INVIVA